ARCHÍV 2016-(vítězové závodů s cenou)
Sint Niklaas 2 - 30.7.2016
Vítěz závodu:JIŘÍ BRÁZDA+MONIKA
CZ-14-0117-258 rychlost 1284,70 m/min
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aschaffenburg 7 - 30.7.2016
Vítěz závodu:JIŘÍ BRÁZDA+MONIKA
CZ-14-0117-205 He rychlost 1449,24 m/min
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Weibersbrunn - 24.7.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
CZ-13-0117-857 rychlost 1277,02 m/min
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oostende - 16.7.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
CZ-13-032-48 rychlost 1380,88 m/min
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Aschaffenburg 5 - 16.7.2016
Vítěz závodu:MILOSLAV SOUKUP
CZ-12-0119-738 rychlost 1576,87 m/min
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aschaffenburg 4 - 10.7.2016
Vítěz závodu:MILOSLAV SOUKUP
CZ-12-0119-711 rychlost 1248,87 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bayreuth 3 - 2.7.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
CZ-15-0117-131 rychlost 1355,30 m/min
--------------------------------------------------------------------------------------------
Maastricht - 2.7.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
CZ-13-0117-857 rychlost 1227,99 m/min
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bayreuth-3 - 26.6.2016
Vítěz závodu:BOHUMIL OPLT
CZ-11-0119-58 rychlost 1272,54 m/min
--------------------------------------------------------------------------------------------
Bayreuth-1- 4.6.2016
Vítěz závodu:ANTONÍN KREJČÍ
CZ-14-0146-755 rychlost 1245,23 m/min
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bayreuth-2 - 18.6.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
CZ-14-0117-50 rychlost 1330,40 m/min
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sint Niklaas-1 - 18.6.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
DV-13-08389-2382 rychlost 1139,77 m/min
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aschaffenburg 2 - 12.6.2016
Vítěz závodu:MILOSLAV SOUKUP
CZ-12-0119-728 rychlost 839,46 m/min
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eschweiler - 4.6.2016
Vítěz závodu:VÁCLAV HRUDKA
CZ-12-0117-209 rychlost 1019.81 m/min
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Aschaffenburg-1 - 29.5.2016
Vítěz závodu:MILAN ČERNÝ
CZ-13-0117-848 He rychlost 1051,99 m/min
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cheb-Pomezí(Bamberg1)-22.5.2016
Vítěz závodu:MILOSLAV SOUKUP
CZ-12-0119-710 He rychlost 1275,97 m/min
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cheb-Pomezí 2 - 14.5.2016
Vítěz závodu:JIŘÍ BRÁZDA+MONIKA
CZ-14-0117-208 rychlost 1586.03 m/min
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cheb-Pomezí 1 - 7.5.2016
Vítěz závodu:JIŘÍ BRÁZDA+MONIKA
CZ-14-0117-208 rychlost 1207.48 m/min